Zestawy głośnomówiące

Zadbaj o bezpieczeństwo Twoje, Twoich bliskich, a także innych kierowców. Spraw, aby rozmowy przez telefon w aucie nie odwracały Twojej uwagi. Zainstaluj zestaw głośnomówiący i ciesz się jazdą.

Jesteśmy wiodącą firmą na rynku warszawskim, która wykonuje montaże zestawów głośnomówiących w autach flotowych jak również prywatnych.

Montowane przez nas zestawy głośnomówiące charakteryzują się dużą estetyką wykonania. Uchwyty montujemy na specjalnych konsolach obszytych skórą (w kolorze deski rozdzielczej), które przytwierdzane są do deski rozdzielczej bez konieczności wiercenia dziur.

Dodatkowo dla polepszenia jakości głosu montujemy specjalne moduły, które przenoszą dźwięk na głośniki samochodowe (prawy i lewy). W większości nowych samochodów można przełączyć dźwięk na głośniki samochodowe bez dodatkowego modułu.

Korzystanie z telefonu komórkowego bez systemu głośnomówiącego czy dodatkowej słuchawki w czasie prowadzenia samochodu jest zabronione. Należy bezwzględnie przestrzegać tego przepisu, nie tylko dla zaoszczędzenia 200 zł (tyle może wynieść mandat), ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa.

Przyjedziemy do Ciebie do biura lub domu i zainstalujemy zestaw głośnomówiący. Usługa dojazdu jest GRATISOWA!!!