Zarezerwuj dogodny termin na wymianę opon

Firma Maxi Mobil zajmuje się sprzedażą opon nowych i używanych do samochodów osobowych, dostawczych i terenowych.  20 lat doświadczenia, Wymieniamy opony w ok. 100 samochodach dziennie. Nasze maszyny przechodzą generalny przegląd przed każdym sezonem. Raz na kilka dni wykonujemy kalibrację naszych wyważarek. Posiadamy najbardziej zaawansowaną wyważarkę do kół firmy Hunter, którą posługują się wszyscy producenci opon przy rozpatrywaniu reklamacji. Możemy z bardzo dużą dokładnością wyeliminować bicie na kierownicy i ściąganie auta dzięki optymalizacji i ustawieniu każdej opony na określoną stronę.

Naszym klientom oferujemy również pełny serwis opon oraz sezonowe przechowanie opon. W dbałości o Klienta duży nacisk kładziemy na jakość wykonywanych usług. Doświadczony i przeszkolony przez centrum szkoleniowe Michelin personel służy fachowym doradztwem. Opony założone w naszym serwisie są dobrane optymalnie do potrzeb i oczekiwań klienta.

Naszą specjalnością są opony trudne w montażu, takie jak "run on flat", nisko profilowe i duże terenowe opony do 35".

Współpracujemy z największymi firmami obsługującymi floty samochodowe min. w zakresie obsługi sezonowej wymiany opon.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży oponiarskiej i rzesze zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i rzetelności. Pięć stanowisk do wymiany opon skraca do minimum czas oczekiwania na sezonową zmianę opon.

Przyjedź do nas na zmianę opon, a nasi wykwalifikowani pracownicy zrobią to w pełni profesjonalnie. Dobry sprzęt jakim dysponujemy i bardzo duże doświadczenie naszych pracowników są dla Ciebie gwarancją dobrze wykonanej usługi.

Możesz zostawić na magazynie swoje opony i mieć pewność, że będą przechowywane w odpowiednich warunkach. Nie musisz się martwić, ponieważ na wymianę opon w przyszłym sezonie będą przygotowane czekały na ponowny montaż.

ODWIEDŹ NAS

MY ZAJMIEMY SIĘ CAŁĄ RESZTĄ

ul. Municypalna 53a
02-281 Warszawa

Tel:   22 886 49 87

Tel:   22 868 39 14
 

  • Grey Facebook Icon

601 489 898 (właściciel serwisu, kontakt  w wyjątkowych sytuacjach. )