OPONY


WYMIANA, SERWIS I MAGAZYNOWANIE OPON

Maxi Mobil już od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą opon nowych i używanych do samochodów osobowych, dostawczych i terenowych. Wymieniamy opony w ok. 100 samochodach dziennie! Dlaczego warto nam zaufać?

Wyszkolony personel

W dbałości o Klienta największy nacisk kładziemy na jakość wykonywanych usług. Doświadczony i przeszkolony przez centrum szkoleniowe Michelin personel służy fachowym doradztwem. Opony założone w naszym serwisie są dobrane optymalnie do potrzeb i oczekiwań klienta.

Doświadczenie

Ponad 15 lat doświadczenia w branży oponiarskiej i rzesze zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i rzetelności. Pięć stanowisk do wymiany opon skraca do minimum czas oczekiwania na sezonową zmianę opon. Współpracujemy z największymi firmami obsługującymi floty samochodowe min. w zakresie obsługi sezonowej wymiany opon.

Profesjonalny sprzęt wulkanizacyjny

Nasze maszyny przechodzą generalny przegląd przed każdym sezonem. Raz na kilka dni wykonujemy kalibrację naszych wyważarek. Posiadamy najbardziej zaawansowaną wyważarkę do kół firmy Hunter, którą posługują się wszyscy producenci opon przy rozpatrywaniu reklamacji. Możemy z bardzo dużą dokładnością wyeliminować bicie na kierownicy i ściąganie auta dzięki optymalizacji i ustawieniu każdej opony na określoną stronę.

Opony run on flat, niskoprofilowe i terenowe

Naszą specjalnością są opony trudne w montażu, takie jak „run on flat”, nisko profilowe i duże terenowe opony do 35″.

Przechowywanie opon

Naszym klientom oferujemy również usługę magazynowania opon. Możesz zostawić na magazynie swoje opony i mieć pewność, że będą przechowywane w odpowiednich warunkach. Nie musisz się martwić, ponieważ na wymianę opon w przyszłym sezonie będą przygotowane czekały na ponowny montaż.

Przyjedź do nas na zmianę opon, a nasi wykwalifikowani pracownicy zrobią to w pełni profesjonalnie. Dobry sprzęt jakim dysponujemy i bardzo duże doświadczenie naszych pracowników są dla Ciebie gwarancją dobrze wykonanej usługi.  

ZDOBĄDŹ RABAT

Chcesz być na bieżąco z promocjami i otrzymać 10% rabatu na wszystkie usługi ? Zostaw nam Swój e-mail