Obsługa flot

Od początku naszej działalności firma współpracuje z flotami samochodowymi. Z biegiem lat poszerzamy swoją ofertę i dążymy do rozszerzania współpracy.

Dla wszystkich flot samochodowych oferujemy usługę, która cieszy się bardzo dużą popularmością. Jest to montaż zestawów głośnomówiących wykonywany u klienta w biurze lub na terenie całego kraju (szkolenia, team buildingi, itp.)

Kolejny bardzo rozwinięty dział naszej firmy to wymiana opon. Świadcząc usługę "door to door" jesteśmy w stanie wymienić opony w ok 30 samochodach dziennie przyprowadzając je do siebie. Jesleśmy w posiadaniu kilku magazynów, gdzie przechowujemy opony naszych klintów. Na życzenie klienta w ciągu 24h wysyłamy opony w wybrane miejsce na terenie kraju za niewielką opłatą.

Mechanika również cieszy się duż popularnością. Staramy się "od ręki" naprawiać uszkodzone samochody naszych klientów flotowych. Wykonujemy okresowe przeglądy (zgodnie z zaleceniami i normami ASO), naprawiamy zawieszenia, elektrykę, elektronikę (diagnostyka komputerowa abs-u i innych systemów). Serwisujemy dbając o trwałość i niezawodność klimatyzacji, naprawiamy mechniakę  i elektronikę klimatyzacji oraz odgrzybiamy układy wentylacyjne.

Zapraszamy do współpracy nowe firmy, którym zapewnimy natychmiastową reakcję na zgłoszone usterki, miłą oraz fachową obsługę i konkurencyjne ceny.

Firmy, które obdarzyły nas zaufaniem znajdziesz w sekcji REFERENCJE.