Serwis samochodowy – Maxi Mobil

Profesjonalną i fachową obsługą aut nasz warsztat samochodowy zajmuje się już od blisko 17 lat! Poczynając od roku 1999 nieustannie staramy się poszerzać nasze umiejętności oraz wiedzę, a także wzbogacać ofertę o kolejne usługi, których wymagają od nas klienci z miasta Warszawa. Dzięki temu oraz wysokiej jakości obsługi wynikającej ze specjalizacji zespołu naszego serwisu samochodowego możemy dziś zaoferować Państwu naprawę i przegląd takich elementów, jak: mechanika pojazdu, elektronika, elektryka, opony, klimatyzacja, geometria kół.

Pragnąc zbudować najwyższy standard obsługi nasz warsztat samochodowy dołączył do tzw. sieci serwisów Auto-Crew obejmującej całą Polskę, nie tylko Warszawę. Korzyścią z tej zmiany, która nastąpiła na początku 2014 roku, jest współpraca z firmą Bosch, co natomiast przyczynia się do wzrostu kompleksowości naszej oferty. Takie podejście i przygotowanie wpłynęło na naszą pracę niezwykle pozytywnie, gdyż odtąd serwis samochodowy Maxi Mobil może poszczycić się jeszcze większym profesjonalizmem i poziomem satysfakcji po stronie klienta, jakie gwarantują dziś Autoryzowane Stacje Obsługi.

Warsztat samochodowy

Max Mobil to warsztat i serwis samochodowy, który wielokrotnie został doceniony przez naszych klientów. Sukces na tym polu zawdzięczamy przede wszystkim całemu szeregowi szkoleń, jakie przeszedł nasz zespół oraz drobiazgowej dbałości o jakość oraz poziom usług. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prowadząc biznes w tego typu branży trzeba nie tylko zadbać o stan techniczny Państwa pojazdów, ale i o ogólne wrażenie obsługi i zadowolenie z jej wykonania. By podkreślić jak bardzo zależy nam na satysfakcji naszych klientów stworzyliśmy, więc również niezwykle atrakcyjny cennik, który stawia nas w czołówce firm z Warszawy, jako serwis i warsztat samochodowy.

Zajmujemy się kompleksową diagnozą i naprawą mechaniki pojazdów zarówno jeśli chodzi o auta osobowe, jak i dostawcze. Dysponując aż ośmioma podnośnikami oraz całą gamą profesjonalnych narzędzi nasz warsztat samochodowy może zapewnić Państwu sprawną i terminową realizację zlecenia. Zwieńczeniem oferty należącego do nas serwisu samochodowego są natomiast specjalistyczne stanowiska do montażu alarmów antywłamaniowych oraz zestawów głośnomówiących, poprawiających bezpieczeństwo klienta podczas jazdy.