O NAS


AUTORYZOWANY SERWIS SAMOCHODOWY Warszawa

Serwis samochodowy MAXI MOBIL działa już od ponad 20 lat. Poczynając od roku 1999 nieustannie staramy się poszerzać nasze umiejętności oraz wiedzę, a także wzbogacać ofertę o kolejne usługi, których wymagają od nas klienci. Dzięki temu, oraz wysokiej jakości obsługi wynikającej ze specjalizacji zespołu naszego serwisu samochodowego, możemy dziś zaoferować Państwu naprawę i przegląd takich elementów, jak: geometria i zbieżność kół, wymiana i magazynowanie opon, serwis i naprawa samochodów, serwis i naprawa klimatyzacji samochodowych.

Pragnąc zbudować najwyższy standard obsługi, na początku 2020 roku MAXI MOBIL dołączył do obejmującej całą Europę sieci serwisów Premio. Grupa ta zrzesza serwisy i warsztaty samochodowe, których nadrzędnym celem jest profesjonalna i przyjazna obsługa klienta przez wyszkolony personel z wykorzystaniem wysoko specjalistycznej infrastruktury warsztatowej oraz markowych części i produktów. Od tego momentu serwis samochodowy MAXI MOBIL może poszczycić się jeszcze większym profesjonalizmem i poziomem satysfakcji po stronie klienta, jakie gwarantują dziś Autoryzowane Stacje Obsługi. Korzyścią tej zmiany jest między innymi bezpośrednia wpółpraca z firmą Goodyear, co przyczynia się do wzrostu kompleksowości naszej oferty.

Warsztat samochodowy

MAXI MOBIL to warsztat i serwis samochodowy, który wielokrotnie został doceniony przez naszych klientów. Sukces na tym polu zawdzięczamy przede wszystkim całemu szeregowi szkoleń, jakie przeszedł nasz zespół oraz drobiazgowej dbałości o jakość oraz poziom usług. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prowadząc biznes w tego typu branży trzeba nie tylko zadbać o stan techniczny Państwa pojazdów, ale i o ogólne wrażenie obsługi i zadowolenie z jej wykonania. By podkreślić jak bardzo zależy nam na satysfakcji naszych klientów stworzyliśmy, więc również niezwykle atrakcyjny cennik, który stawia nas w czołówce firm z Warszawy, jako serwis i warsztat samochodowy.

Zajmujemy się kompleksową diagnozą i naprawą mechaniki pojazdów zarówno jeśli chodzi o auta osobowe, jak i dostawcze. Dysponując aż ośmioma podnośnikami oraz całą gamą profesjonalnych narzędzi nasz warsztat samochodowy może zapewnić Państwu sprawną i terminową realizację zlecenia.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, a to uzyskać można łącząc dwa podstawowe elementy. Pierwszym z nich jest profesjonalna naprawa samochodów, drugim niezwykle atrakcyjne ceny. W ten sposób – godząc doskonałą jakość oraz niskie koszta – zdobyliśmy uznanie licznych użytkowników czterech kół.

Oferowana przez MAXI MOBIL mechanika pojazdowa obejmuje auta wszelkich typów – osobowych i dostawczych. Nasz warsztat samochodowy posiada w pełni nowoczesne urządzenia naprawcze, w tym osiem podnośników. Dodatkowym atutem jest pracujący u nas zespół wyszkolonych specjalistów, dzięki którym mechanika samochodowa osiąga najwyższą jakość, a sama naprawa samochodów przebiega sprawnie i terminowo.