Serwis samochodowy Maxi Mobil

Poczynając od roku 1999 nieustannie staramy się poszerzać nasze umiejętności oraz wiedzę, a także wzbogacać ofertę o kolejne usługi, których wymagają od nas klienci z miasta Warszawa. Dzięki temu oraz wysokiej jakości obsługi wynikającej ze specjalizacji zespołu naszego serwisu samochodowego możemy dziś zaoferować Państwu naprawę i przegląd takich elementów, jak: geometria i zbieżność kół, wymiana i magazynowanie opon, serwis i naprawa samochodów, serwis i naprawa klimatyzacji samochodowych

Pragnąc zbudować najwyższy standard obsługi MAXI MOBIL dołączył do sieci serwisów Premio obejmującą całą Europę, nie tylko Warszawę. Korzyścią zmiany, która nastąpiła jest współpraca z firmą Goodyear, co przyczynia się do wzrostu kompleksowości naszej oferty. Takie podejście i przygotowanie wpłynęło na naszą pracę niezwykle pozytywnie, gdyż odtąd serwis samochodowy MAXI MOBIL może poszczycić się jeszcze większym profesjonalizmem i poziomem satysfakcji po stronie klienta, jakie gwarantują dziś Autoryzowane Stacje Obsługi.

 

 

 

 

 

 

 

Max Mobil to warsztat i serwis samochodowy, który wielokrotnie został doceniony przez naszych klientów. Sukces na tym polu zawdzięczamy przede wszystkim całemu szeregowi szkoleń, jakie przeszedł nasz zespół oraz drobiazgowej dbałości o jakość oraz poziom usług. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prowadząc biznes w tego typu branży trzeba nie tylko zadbać o stan techniczny Państwa pojazdów, ale i o ogólne wrażenie obsługi i zadowolenie z jej wykonania. By podkreślić jak bardzo zależy nam na satysfakcji naszych klientów stworzyliśmy, więc również niezwykle atrakcyjny cennik, który stawia nas w czołówce firm z Warszawy, jako serwis i warsztat samochodowy.

Zajmujemy się kompleksową diagnozą i naprawą mechaniki pojazdów zarówno jeśli chodzi o auta osobowe, jak i dostawcze. Dysponując aż ośmioma podnośnikami oraz całą gamą profesjonalnych narzędzi nasz warsztat samochodowy może zapewnić Państwu sprawną i terminową realizację zlecenia.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, a to uzyskać można łącząc dwa podstawowe elementy. Pierwszym z nich jest profesjonalna naprawa samochodów, drugim niezwykle atrakcyjne ceny. W ten sposób - godząc doskonałą jakość oraz niskie koszta - zdobyliśmy uznanie licznych użytkowników czterech kół. Warszawa, Ochota - tu mieści się nasz serwis samochodowy, ale z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych Klientów spoza stolicy.

 

Oferowana przez Maxi Mobil mechanika pojazdowa obejmuje auta wszelkich typów - osobowych i dostawczych. Nasz warsztat samochodowy posiada w pełni nowoczesne urządzenia naprawcze, w tym osiem podnośników. Dodatkowym atutem jest pracujący u nas zespół wyszkolonych specjalistów, dzięki którym mechanika samochodowa osiąga najwyższą jakość, a sama naprawa samochodów przebiega sprawnie i terminowo.

Warsztat samochodowy

Referencje

TETRA-PAK
NORDEA
MILLENNIUM
LOREAL
LEASE-PLAN
ING
DHL
HDS
ESERVICE
ABBOTT
BGZ
ADECCO
Show More

ODWIEDŹ NAS

MY ZAJMIEMY SIĘ CAŁĄ RESZTĄ

ul. Municypalna 53a
02-281 Warszawa

Tel:   22 886 49 87

Tel:   22 868 39 14
 

  • Grey Facebook Icon

601 489 898 (właściciel serwisu, kontakt  w wyjątkowych sytuacjach. )