Niezależny serwis BMW i Mini

Jako w pełni profesjonalny serwis BMW oferujemy Państwu szeroki zakres usług związany z pojazdami marek BMW oraz Mini. Dokonujemy bardzo szerokiego zakresu czynności we wszystkich modelach BMW, w tym niezbędnych napraw, wymian materiałów eksploatacyjnych, wymian opon, czy przeprowadzenia geometrii kół i osi. Dysponujemy oczywiście niezbędnym doświadczeniem, a nasza firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę fachowców. 

Profesjonalna Mechanika Pojazdowa - BMW i MINI

W pojazdach marki BMW i Mini dokonujemy rozbudowanych, również bardzo skomplikowanych napraw zarówno w starszych, jak i w młodszych modelach, bez względu na auto segment, do którego zalicza się dany pojazd. Zajmujemy się zarówno jednostkami benzynowymi, jak i autami z silnikami diesla. W zakresie mechaniki pojazdowej, oferujemy usługi związane między innymi z: 
Usługi
Przeglądy okresowe BMW i Mini zgodne ze standardami ASO
Wymiana sprzęgła
Wymiana rozrząd, paska klinowego
Naprawa i wymiana elementów układu jezdnego, napędowego, kierowniczego,
Serwis układu hamulcowego (klocki hamulcowe, tarcze, bębny, szczęki, zaciski, cylindry, tłoki, pompa hamulcowa, układ wspomagania, linki i przewody hamulcowe),
Serwis układu zapłonu (świece, czujniki, aparaty i przewody zapłonowe, palce, cewki, kopułki),
Serwis zawieszenia - wymiana amortyzatorów, wachaczy, poduszek zawieszenia
Serwis układu kierowniczego - kolumny kierownicze, pompy wspomagania, przekładnie kierownicze
Regeneracja alternatorów i rozruszników
Wymiana płynów eksploatacyjnych - olej silnikowy, płyn hamulcowy, płyn chłodniczy, olej skrzyni biegów, płyn wspomagania kierownicy
Wymiana filtrów - oleju, paliwa, powietrza, klimatyzacji
Programowanie sterowników ECU - BMW i Mini
Diagnostyka komputerowa samochodów BMW i Mini
Usługi z zakresu elektryki i elektroniki samochodów marki BMW i Mini

Elektryka i Elektronika - BMW i Mini

Świadczymy także usługi z zakresu elektryki i elektroniki samochodowej np: programowanie sterowników komputerów BMW i Mini,  czy naprawy podzespołów elektrycznych. Współczesne modele BMW wyposażone są w szereg układów elektronicznych, których naprawa wymaga szczególnych umiejętności, doświadczenia oraz odpowiedniego sprzętu. Nasz serwis dysponuje w pełni profesjonalnymi i nowoczesnymi testerami, które umożliwiają precyzyjne namierzenie i zdiagnozowanie problemu. Ponadto wykwalifikowani mechanicy BMW i Mini potrafią właściwie interpretować uzyskane dane i odpowiednio wykryć usterkę. To wszystko składa się na przeprowadzenie szybkiej diagnostyki i natychmiastowe podjęcie niezbędnych napraw. 

Profesjonalny serwis klimatyzacji w BMW i MINI

Odpowiedni serwis klimatyzacji nie tylko wpływa na wydajność układu, ale też gwarantuje bezpieczeństwo jego użytkowania. Nieoczyszczana klimatyzacja jest szkodliwa dla zdrowia kierowcy i jego pasażerów, co może prowadzić do chorób układu oddechowego. Niezależny serwis BMW i Mini zapewnia kompleksowy serwis i naprawę układu klimatyzacji. Przykładowe usługi poniżej: 
- odgrzybianie ozonowe, chemiczne oraz ultradźwiękowe,
-  dezynfekcja układu klimatyzacji (wraz z wymianą filtra kabiny),
- napełnianie klimatyzacji,
- wykrywanie nieszczelności klimatyzacji,
- regeneracja sprężarek klimatyzacji (hamowanie i uszczelnianie)
- naprawa układów elektrycznych i sterujących klimatyzacji,
- wymiana lub spawanie przewodów,