KLIMATYZACJA


Serwis i naprawa klimatyzacji samochodowej

Klimatyzacja samochodowa to współcześnie nieodzowny element wyposażenia auta. Doskonale zdają sobie z tego sprawę nasi klienci, którzy regularnie korzystają z oferowanych przez nasz warsztat usług przygotowania jej do sezonu wiosenno-letniego.
​Gruntowny przegląd i serwis klimatyzacji samochodowej to dla naszego zespołu tylko jedna z wielu okazji do wykazania się solidnością i fachowością świadczonej obsługi. Nie muszą się Państwo także martwic o cenę wykonania zlecenia, gdyż koszty naszej pomocy zawsze są jawne, a każdą dodatkową ewentualność i naprawę, jakiej może wymagać klimatyzacja samochodowa, niezwłocznie konsultujemy z klientem. Skutkiem tak prowadzonej komunikacji jest między innymi atrakcyjne skrócenie terminu realizacji naprawy klimatyzacji samochodowej, o czym przekonało się już wiele z osób, które zdecydowały się nam zaufać.
Oferujemy:

  • odgrzybianie klimatyzacji samochodowej – (ozonowe, ultradźwiękowe, chemiczne) oraz dezynfekcja układu (łącznie z wymianą filtra kabiny),
  • napełnianie oraz profesjonalne wykrywanie nieszczelności w klimatyzacji samochodowej (używamy do tego celu np. czynnika z domieszką oleju fluorescencyjnego)
  • wszelkie prace, jakie obejmuje naprawa klimatyzacji samochodowej (np. dotyczące układów elektrycznych, sterujących, wymiany lub spawania przewodów, wymiany chłodnicy, parowników, czujników itp.)
  • regeneracja (hamowanie i uszczelnianie) sprężarek klimatyzacji.

Klimatyzacja samochodowa to układ, który jest nie tylko bardzo funkcjonalny, ale i wymaga odpowiedniej uwagi, by mógł pozostać takim przez jak najdłuższy czas. Przyjemność, jaka bierze się z jej posiadania, wymaga zatem odpowiedniego i regularnego zainteresowania się jej stanem, co też nasz serwis klimatyzacji samochodowej może zrobić za Państwa. Przeprowadzając profesjonalna diagnozę, naprawę lub regenerację możemy zatem zagwarantować naszym klientom (np. poprzez odgrzybianie) nie tylko komfort dla wszystkich pasażerów, ale i ochronę Państwa bliskich przed niepotrzebnymi chorobami i kłopotami, które mogą wywołać zarodniki nagromadzone w tym układzie. Naprawa klimatyzacji samochodowej to zatem bezpieczeństwo, ale i również brak stresu, warto więc oddać ją w ręce profesjonalnego zespołu!

ZDOBĄDŹ RABAT

Chcesz być na bieżąco z promocjami i otrzymać 10% rabatu na wszystkie usługi ? Zostaw nam Swój e-mail