Aktualności

Odgrzybienie klimatyzacji - NOWA SKUTECZNIEJSZA METODA

Klimatyzacja - Mercedes - serwisChcielibyśmy zaprezentować Państwu nową metodę odgrzybiania klimatyzacji, która jest już dostępna w naszym serwisie samochodowym w Warszawie.

 

Zobacz więcej

Wymiana opon na letnie w serwisie samochodowym

Wymiana opony w serwisie samochodowymChcesz zmienić opony z zimowych na wiosenne od ręki? Nie czekaj dłużej! Już teraz omiń kolejki i umów się na wymianę opon do najlepszego serwisu samochodowego w Warszawie (Warszawa – Ochota) Maximobil. Więcej informacji dotyczących konieczności zmiany opon i konsekwencji wynikających z braku ich wymiany w aktualności.

Zobacz więcej

Dlaczego wymiana rozrządu jest ważna

Paski rozrządu
Pasek rozrządu to bardzo ważny element w samochodzie. To dzięki niemu silnik a konkretnie zawory i cylindry pracują poprawnie. Jeśli ulegnie zniszczeniu może spowodować bardzo drogie uszkodzenia. Rozmiar zniszczeń w głównej mierze będzie zależał od prędkości obrotowej silnika przy jakiej doszło do awarii.

Zobacz więcej

Klimatyzacja jak należy o nią dbać.

jak dbać o dobry stan klimatyzacji
W dzisiejszych czasach coraz więcej samochodów posiada klimatyzację. Wręcz można stwierdzić, że stała się ona w autach standardem. Niestety wiele osób zapomina o jej odpowiednim i cyklicznym serwisowaniu, a jest to dość ważne.
Jakie czynności należy wykonywać jeśli mamy auto z klimą?

Zobacz więcej

Poprawna pozycja za kierownicą

Poprawna pozycja za kierownicąWsiadając do samochodu i zajmując miejsce za kierownicą powinniśmy nie tylko myśleć o wygodnej ale i o bezpiecznej pozycji. Za bezpieczną pozycję uważa się taką kiedy kierowca ma możliwość dobrej obserwacji drogi, pełną kontrolę nad samochodem i możliwość szybkiej reakcji na zdarzające się sytuacje.

Zobacz więcej

11 sposobów na zmniejszenie zużycia paliwa

Rzadzsze tankowanie samochodu
Wysokość spalania zależy nie tylko od tego jak duża jest pojemność silnika ale także od samego kierowcy, jego stylu jazdy jak i stanu technicznego auta. Poniżej przedstawiamy 11 sposobów na ograniczenie spalania w samochodzie.


Zobacz więcej

Po co wyważać koła czyli jak 30g daje 15kg.

Wiele osób słyszało o wyważaniu kół. Część z nich pewnie nawet widziała niewielkie odważniki zaczepione na felgach. Jednak bardzo niewiele osób zdaje sobie sprawę po co się wykonuje tę czynność i gdzie leży problem?

Zobacz więcej

Nowe Porsche Carrera 911 po faceliftingu

Nowe Porsche 911 po faceliftingu ujrzało światło dzienne.
Czy to koniec ery wolnossących jednostek w modelach sportowych?

Zobacz więcej

Wymiana opon na zimowe

Wiele osób zastanawia się czy wymiana opon na zimowe jest niezbędna?
Czy samochód nie poradzi sobie na "letnich"?
Czy wymiana ogumienia na zimowe jest tylko zaleceniem czy koniecznością?

 

Zobacz więcej

Ferrari 512 BBi cenowo liderem wśród aut klasycznych

 

Ferrari 512 BBi lider na licytacji pojazdów kolekcjonerskich

W miniony weekend na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się licytacja aut kolekcjonerskich. Autem, które sprzedano najdrożej było Ferrari 512BBi, kupione za 1 118 000 złotych. Poznaj z nami te wyjątkowe auto.

 

Zobacz więcej