Aktualności

Dzień bez auta

 

Dzień bez Samochodu

22 września obchodzimy Dzień bez Samochodu - kampanię, której ideą jest pokazanie zalet życia bez auta. W Polsce święto obchodzimy od 2002 roku. Czy transport publiczny może być alternatywą dla kierowcy?

Zobacz więcej

Auto jesienią

 

Przygotuj się do jesieni

Pogoda za oknem zapowiada zbliżającą się jesień. Chłodniejsze wieczory września przypominają nam o nadchodzącym okresie spadających liści, dżdżystego deszczu i kapryśnej dla kierowców pogody. Nie daj się zaskoczyć i nie narażaj bezpieczeństwa na drodze. Przygotuj się do jesieni! Podpowiemy Ci co robić.

Zobacz więcej

Zakup nowego auta

 

Zanim kupisz auto na rynku wtórnym

Znalazłeś auto, o którym zawsze marzyłeś? Sprzedawca zachwala i obniża cenę, a Ty jesteś krok od decyzji o zakupie? Musisz jednak wiedzieć, że zakup auta na rynku wtórnym to często loteria. Zanim, więc podejmiesz decyzję o zakupie samochodu na rynku wtórnym sprawdź jego stan techniczny.

Zobacz więcej

Bony promocyjne

Odbierz bon o wartości 100 zł na naprawę twojego auta!

Promocja dla wszystkich klientów naszego serwisu, zobacz co możesz zyskać nic nie tracąc. ;)

Zobacz więcej

Rabat 20% na odgrzybienie klimatyzacji

formularz dla klienta

 

 

Dla Klientów zamawiajacych usługę na naszym portalu udzielamy 20% rabatu!

Zobacz więcej

Poszukujemy pracownika

Poszukujemy pracownika

Poszukujemy osoby do pracy w biurze w naszym serwisie posiadającą techniczną wiedzę motoryzacyjną.

 

 

Zobacz więcej

Mechanika samochodowa

Mechanika samochodowa

Po zakończonym już sezonie wymiany opon, mamy więcej czasu i miejsca na przejmowanie tzw. grubej mechaniki. Coraz więcej klientów zleca nam remonty silników, remonty głowic silnikowych, wymiana silników na używane i innych prac związanych z naprawami silników.

Mając do dyspozycji 8 podnośników przyjmujemy naszych klientów z dnia na dzień.

Jeśli masz problem z samochodem, zapraszamy :-) Gwarantujemy natychmiastową reakcję na zgłaszamy problemy.

Zobacz więcej

Remont biura

Remont biura

Dla naszych klientów zrobiliśmy nową poczekalnię i toaletę. W czasie dłuższego oczekiwania na naprawę można skorzystać z wifi i połączyć się z internetem. Poczekalnia jest na górze, więc można z góry obserwować pracę mechaników przy samochodach. Niebawem montujemy telewizor :-)

 

Zobacz więcej

wymiana opon

wymiana opon

Zapraszamy wszystkich na wymianę opon. Już najwyższy czas

Profesjonalnie wymieniamy wszystkie typy opon, takie jak: niskoprofilowe, run on flat, dostawcze i duże terenowe. Pięć stanowisk do wymiany opon gwarantuje Państwu natychmiastą reakcję i wymianę opon już w tym samym dniu lub dnia następnego. Państwa opony będą obsługiwali nasi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem wyszkoleni przez renomowanych producentów opon.

Zapraszamy również do skorzystania z naszej przechowalni opon. Państwa opony będą przechowywane w warunkach odpowiednio do tego przystosowanych. Opony będą przygotowane do następnej wymiany w dniu umówienia u nas wizyty.

Zobacz więcej

Ogrzybianie klimatyzacji ultradźwiękowe

Ogrzybianie klimatyzacji ultradźwiękowe

Wykorzystywane przez nas urządzenie do ultradźwiękowego odgrzybiania klimatyzacji Magneti Marelli, eliminuje bakterie, grzyby oraz nieprzyjemne zapachy. Możemy szybko i bezpiecznie zdezynfekować powierzchnię parownika, kabinę pojazdu oraz instalację wentylacyjną. Wykonując dezynfekcję wypełniamy urządzenia Air Cleaner płynem dezynfekującym o bardzo przyjemnym zapachu. Przy uruchomionej klimatyzacji w trybie powietrza wewnętrznego, Air Cleaner rozpyla płyn dezynfekujący. Mgła jest przenoszona do powierzchni parownika i poprzez obieg wewnętrzny rozchodzi się w kabinie pojazdu.

Zobacz więcej