Aktualności

Zakup nowego auta

 

Zanim kupisz auto na rynku wtórnym

Znalazłeś auto, o którym zawsze marzyłeś? Sprzedawca zachwala i obniża cenę, a Ty jesteś krok od decyzji o zakupie? Musisz jednak wiedzieć, że zakup auta na rynku wtórnym to często loteria. Zanim, więc podejmiesz decyzję o zakupie samochodu na rynku wtórnym sprawdź jego stan techniczny.

Zobacz więcej

Bony promocyjne

Odbierz bon o wartości 100 zł na naprawę twojego auta!

Promocja dla wszystkich klientów naszego serwisu, zobacz co możesz zyskać nic nie tracąc. ;)

Zobacz więcej

Rabat 20% na odgrzybienie klimatyzacji

formularz dla klienta

 

 

Dla Klientów zamawiajacych usługę na naszym portalu udzielamy 20% rabatu!

Zobacz więcej

Poszukujemy pracownika

Poszukujemy pracownika

Poszukujemy osoby do pracy w biurze w naszym serwisie posiadającą techniczną wiedzę motoryzacyjną.

 

 

Zobacz więcej

Mechanika samochodowa

Mechanika samochodowa

Po zakończonym już sezonie wymiany opon, mamy więcej czasu i miejsca na przejmowanie tzw. grubej mechaniki. Coraz więcej klientów zleca nam remonty silników, remonty głowic silnikowych, wymiana silników na używane i innych prac związanych z naprawami silników.

Mając do dyspozycji 8 podnośników przyjmujemy naszych klientów z dnia na dzień.

Jeśli masz problem z samochodem, zapraszamy :-) Gwarantujemy natychmiastową reakcję na zgłaszamy problemy.

Zobacz więcej

Remont biura

Remont biura

Dla naszych klientów zrobiliśmy nową poczekalnię i toaletę. W czasie dłuższego oczekiwania na naprawę można skorzystać z wifi i połączyć się z internetem. Poczekalnia jest na górze, więc można z góry obserwować pracę mechaników przy samochodach. Niebawem montujemy telewizor :-)

 

Zobacz więcej

wymiana opon

wymiana opon

Zapraszamy wszystkich na wymianę opon. Już najwyższy czas

Profesjonalnie wymieniamy wszystkie typy opon, takie jak: niskoprofilowe, run on flat, dostawcze i duże terenowe. Pięć stanowisk do wymiany opon gwarantuje Państwu natychmiastą reakcję i wymianę opon już w tym samym dniu lub dnia następnego. Państwa opony będą obsługiwali nasi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem wyszkoleni przez renomowanych producentów opon.

Zapraszamy również do skorzystania z naszej przechowalni opon. Państwa opony będą przechowywane w warunkach odpowiednio do tego przystosowanych. Opony będą przygotowane do następnej wymiany w dniu umówienia u nas wizyty.

Zobacz więcej

Ogrzybianie klimatyzacji ultradźwiękowe

Ogrzybianie klimatyzacji ultradźwiękowe

Wykorzystywane przez nas urządzenie do ultradźwiękowego odgrzybiania klimatyzacji Magneti Marelli, eliminuje bakterie, grzyby oraz nieprzyjemne zapachy. Możemy szybko i bezpiecznie zdezynfekować powierzchnię parownika, kabinę pojazdu oraz instalację wentylacyjną. Wykonując dezynfekcję wypełniamy urządzenia Air Cleaner płynem dezynfekującym o bardzo przyjemnym zapachu. Przy uruchomionej klimatyzacji w trybie powietrza wewnętrznego, Air Cleaner rozpyla płyn dezynfekujący. Mgła jest przenoszona do powierzchni parownika i poprzez obieg wewnętrzny rozchodzi się w kabinie pojazdu.

Zobacz więcej

Przegląd samochodu GRATIS

Zapraszamy na gratisowy przegląd twojego samochodu przed wakacyjnymi podróżami.
Sprawdzimy w twoim aucie stan opon, zawieszenia, ukł. hamulcowy, poziom i stan płynów eksploatacyjnych oraz ogólny stan techniczny samochodu.

Zobacz więcej

Serwis klimatyzacji + odgrzybienie 50% taniej

Serwis klimatyzacji + odgrzybienie 50% taniej

Zapraszamy na serwis klimatyzacji. Razem w pakiecie otrzymasz od nas odgrzybienie ozonowe z 50% rabatem. Przypominamy o konieczności corocznego serwisu klimatyzacji, pomimo tego, że klimatyzacja działa.

Zobacz więcej